KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16045202
nr 1604 5202
Axel Knipschild
(1946-1983), Sverige
Skulptur, Signerad, numrerad 3/4, daterad 1974, ca 25x18 cm
Axel Knipschild, svensk konstnär född 1946, död 1983.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:36:56
11/3 20:31:56